MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7383177
nr 738 3177
Byrå
sent 1800-tal, valnöt, längd: 87, djup: 47, höjd: 117
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:55:02
700 kr
850 kr